Minu ostukorv

Maksevõimalused

Roli.eeUudisedMark Rõõmussaar viies Soomes

Mark Rõõmussaar viies Soomes

22. mail toimus Lahtis kardivõistlus Lahti Racing 2010, kus klassis Raket Junior oli kohal 29
võistlejat, nende hulgas ka Roli Motorsi võidusõitja Mark Rõõmussaar.

Ajakontrollsõidus kuulus teine koht Markile 0,017 sekundilise kaotusega. Kahes eelfinaalis tuli Mark finišisse kolmandana ja kokkuvõttes sai finaalsõitu 2 stardikoha. Finaal kulges enamuses Marki juhtimisel, aga kaks kurvi enne finišijoont sõitis teisel kohal olnud võistleja talle tagant otsa. Mark lõpetas sõidu viiendana, aga tema rammija alles kaheksandana.

Sõltumata lõpptulemusest, mis ei vasta Roli Motors Teami ja Marki isiklikele ootusele olid sellel võistlusel ka positiivsed aspektid. Mark näitas väga kindlat ja kiiret sõitu, tehnika töötas laitmatult ja lubas võistelda kõrgete kohtade eest.

Järgmisel nädalavahetusel osalevad Mark Rõõmussaar ja Roli Motors Team võistlusel Järilänvuoren kisa, mis toimub Kokemäen FK kardirajal.

Roli Motors Teami võidusõitjad on sellel aastal uuendanud Rapla raja rajarekordeid klassides
Micro ja Raket (Kaur Rõõmussaar ja Ian Adrian Jõeorg). Peale 2 EMV etappi juhib klassis
Micro Artur Ploom (Roli Motors Team) ja klassis Raket Ian Andrian Jõeorg (Roli Motors Team). Järjekorras kolmas EMV etapp peetakse 12.06. Aravete kardirajal.