web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine
OSTUKORV
Teil on 0 tooted ostukorvis
Minu ostukorv


MaksevõimalusedRoli.eeUudisedKaspar Korjus võitis klassis Senior, Siim Leedma oli teine ja Georg Martin Tintse kolmas klassis Junior!


Kaspar Korjus võitis klassis Senior, Siim Leedma oli teine ja Georg Martin Tintse kolmas klassis Junior!

Möödunud nädalavahetusel toimus Rapla kardirajal EMV II etapp.Klassis X30 Junior ja Senior võidusõit toimus ühisstardis Rotax Junior ja Rotax Senior sõitjatega.
X30 Junior klassis võitis Siim Leedmaa, teise koha saavutas Georg Martin Tintse ja kolmas oli Karl Kenneth Neuhaus. Absoluut arvestuses saavutasid klassi Junior X30 sõitjad teise, kolmanda, neljanda, kuuenda, üheksanda ja kümnenda koha. Marko Andreas Muru ja Jakob Mattias Oja kahjuks ei finiseerinud finaalsõidus. X30 Junior klassi finaalsõit toimus tugeva vihmaga. Vihm hakkas sadama täpselt enne starti ,aga ainult Matvejs Makushins Lätist (Rotax) võtis riski ja valis vihmarehvid siis kui rada oli veel kuiv. Loomulikult tuli talle võit lihtsalt, kuna konkurendid olid slick rehviga mitu sekundit ringiaegades aeglasemad.

Klassis X30 Senior võitis Kaspar Korjus,teine oli Robin Vaks ja kolmas Gregor Jeets. Ühdarvestuses oli Kaspar Korjus(X30) esimene, Kairo Kivi(Rotax) ja Mauris Põldmaa(Rotax)ees.
Järgmine EMV II etapp toimub 11.06.2016 Aravete kardirajal.

Tulemused saab näha siin: http://www.mylaps.com/en/events/1263987


kodulehed, veebilehed