web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine
OSTUKORV
Teil on 0 tooted ostukorvis
Minu ostukorv


MaksevõimalusedRoli.eeUudisedEric Marcus Jaanimets EMV II etapi võitja, Atjom Vedennikov kolmas klassis Micro 60!


Eric Marcus Jaanimets EMV II etapi võitja, Atjom Vedennikov kolmas klassis Micro 60!

Sellel nädalavahetusel toimus Raplas II Eesti Meistrivõistluste etapp kardispordis.
Klassis Cadet esindas meie tiimi Eric Marcus Jaanimets. Eric Marcus domineeris terve võistlus, ta oli esimene kvalifikatsioonis, eelfinaal sõidus ja kindlalt võitis finaalis. Tubli töö Eric Marcus!

Klassis Micro 60 esindasid meie tiimi neli sõitjat. Mark Dubnitski kes on selle klassi uustulnuk, Artjom Vedennikov ,Richard Viigisalu, kes samuti sõidab oma esimest hooaega klassis Micro 60 ja tüdruk Laura Pomerants.
Parima tulemus Micro 60 klassis saavutas meie tiimis kogenud(Micro 60 klassis) sõitja Artjom Vedennikov. Kvalifikatsioonis, mis toimus kuival rajal oli ta kõigist kiirem. Eelfinaal toimus vihmaga, aga finaal poolkuivas rajal. Eelfinaalis Artjom oli kolmas ja finaalis saavutas sama koha.
Mark Dubnitski oli neljas kvalifikatsioonis, neljas eelfinaalis ja viies finaalis. Päris hea tulemus selle klassi uustulnuku jaoks, eriti nii rasketes ilmastiku tingimustes.
Laura Pomerants finiseeris kuuendal positsioonil ja Richard Viigisalu tubli üheksandal positsioonil, mis on üks koht kõrgem kui esimesel etapil.
Klassis Mini 60 parim tulemus tõi meile seekord Roli Kardikooli kasvandik ja selle võistlushooaja debüteerija Dominic Senkevits. Dominik oli neljas kvalifikatsioonis, kuues eelfinaali ja kuues finaalis.
Jan Kalmetil ei olnud täna õnne. Jan võitis kindlalt kvalifikatsiooni kuival rajal, aga eelfinaalis sattus ta avariisse ja finiseeris alles üheksandal positsioonil, finaalis saavutas Jan seitsmenda koha. Mini klassi finaal sõit oli väga põnev ja toimus praktiliselt juba kuival rajal, samas tibutas vihma juba õrnalt juurde . Enamik võidusõitjad ja ka meie otsustasime minna võistlusele vihma rehviga, aga mõned sõitjad võtsid riski ja läksid slick rehviga. See oli väga riskantne,sellepärast kui vihma hakkaks sadama siis slick rehviga märjal sajal ei ole üldse võimalk kiiresti sõita. Kahjuks hakkas meie jaoks vihma sadama natuke hilja, alles viimastel viiel ringil.Sõitjad, kes läksid rajale vihmarehviga kulutasid ja põletasid ära oma vihmarehvid ja sõidu keskel kaotasid mitu sekundit igal ringil. Sõidu lõpu poole, kui vihm hakkas lõpuks tugevasti sadama oli kahjuks juba liiga hilja.
Alexander Vilaev võitis kindlalt eelfinaali sõidu, mis toimus vihmaga. Finaalsõiduks valis tema aga vihmarehvid nii nagu teistel meie tiimi sõtjad. Rehvivalik aga ei lubanud kahjuks temal saavutada kõrgemat kohta kui üheteistkümnendat.
Sama põhjusel finiseerisid Jana Erika Ralman neljateistkümnenda ja Alex Ivanov viieteistkümnenda positsioonidel.
Järgmine etapp toimub 11.06 Aravete kardiraja.Kutsume kõike fänne kaasa elama!
Lisa info:
www.roli.ee
56682933


kodulehed, veebilehed