web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine
OSTUKORV
Teil on 0 tooted ostukorvis
Minu ostukorv










Maksevõimalused



Roli.eeKardikool


Roli Kardikool võtab vastu lapsi alates 7-st eluaastast ning täiskasvanuid.
Tunnid toimuvad üks kord nädalas Unibet Kardikeskuses (Pärnu mnt,556A,Laagri) ja Laitse Rally Pargis.
Üks trenn kestab umbes 1 või 2 tundi,sõltub gruppist.
 
Neljakuulise kursuse lõpus saavad õpilased algaja võidusõitja tunnistuse.
 
Soovi korral on võimalik ka õpinguid jätkata. Parimad õpilased esindavad meie võistkonda (LIQUI-MOLY ROLI MOTORSPORT) Eestis ja Rahvusvahelistel kardivõistlustel.
 
Meie tunnid on väga kasulikud Teie lapsele!
 
Arendame lapsel:
 
-Reageerimise kiirust
-Julgust
-Analüüsioskus
-Füüsilist ja psüühilist vastupidavust
-Enesejulgust
-Auto juhtimise oskust
 
Kõik lapsed ei hakka küll tulevikus võidusõitjaks,kuid kõigile on need oskused igapäevases elus edaspidi väga kasuks!
 
Kardikoolis õpetame:
 
• Ohutust ja reegleid
• Kurvide läbimise teooriat
• Möödasõidu taktikat
• Reegleid ja signaallippe
• Korraldame koolisisesed võistlused
 
Gruppid ja hinnad:
 

L-10.15-12.00 (2 tundi nädalas)
P-10.15-12.00 (2 tundi nädalas)
N-16.00-17.45 (2 tundi nädalas)
L-10.00-10.45 (1 tund nädalas)
P-10.00-10.45 (1 tund nädalas)
P-10.00-11.45 (2 tundi nädalas)
L-10.00 -11.45 (2 tundi nädalas)

 
 
Kuu(tsükli) tasu 80/88 euro -(1 tund nädalas,4 trenni eest).
Kuu(tsükli) tasu 120/135 euro-(2 tundi nädalas, 4 trenni eest).
 
 
 
Meie kardikoolis on alustanud oma võidusõiduteekonda paljud Eesti Meistrid ja Maailma Kaarika võitjad
 
 • Markus Kajak  2019 Eesti Meister klassis OKJ
 
 • Damir Mingazov  2018 Talendid rajale võitja
 
 • Ruben Volt  2017 Talendid rajale võitja
 
 • Randel Erik Evestus 2016 Talendid rajale võitja

• Mark Dubnitski-2015 Cadet klassi Meister;2017 Micro 60 klassi Eesti Meister

• Jan Kalmet –Eesti Meister 2015 klassis Micro 60,X30 Soome Meister 2016 klassis KF6 Junior

• Jakob-Matias Oja- Hobikardisarja „talendid Rajale2014” võitja

• Alexander Vilaev-Eesti Meister klassis Mini 60 2014,Vormel 4 sõitja

• Erich Kühn- Eesti Meister klassis Raket 2013

• Alexander Vilaev- Eesti Meister klassis Micro 60 2013

• Ilja Martin Udre- Eesti Meister klassis Raket 2012

• Juri Vips- Eesti Meister klassis Raket 2011,Maailmaa kaarika võitja 2014;Vormel 4 Euroopa Meister,Vormel 3 etappi võitja ja jooaja parim uustulnuk!

klassis Rotax Jun,Winter Cup 2014 võitja klassis Rotax Jun.

• Egor Popov- Balti Meister Formula 4

• Kennet Hildebrand- 2005 aasta Maailma Karika võitja klassis Rotax Max

Junior

• Martin Rump- Eesti Meister klassis Micro, Raket 2010 aasta Maailma

Karika võitja Rotax Max Junior klassis,tänane edukas Audi LMS saarja sõitja

• Jan Adrian Jõeorg- Eesti Meister 2009 aasta klassis "Mikro"

• Ermo Pihtjõe- 2009 aasta Soome Meister klassis "Raket Junior"

Ja paljud,paljud teised.

Alusta sinagi oma võiduteed koos meiega !
 
 
 
Registreerimiseks ja koolituse aja kokkuleppimiseks helista +372 56 68 29 33 või kirjuta info@roli.ee

 

 Võidusõitjad kes algasid oma karjääri meie kardikoolis:

 

Jan Kalmet-Eesti Meister klassis Micro 2015

Alexander Vilaev-Eesti Meister klassis Micro 2013,Mini 2014

Erich Kühn-Eesti Meister klassis Raket 2013

Juri Vips-Eesti Meister 2011,klass Raket,Eesti Meister klassis Rotax Jun 2013,Maailma kaarika võitja 2013,tänane Vormel 4 piloot

Jan Adrian Jõeorg-Eesti Meister 2009,klassis Mikro

Karl-Kenneth Newhaus-klass Kadet

Cristofet Reitam-klass Kadet

Martin Seppam-Eesti Meister 2008,2009 Noorte Ringrada.

Ermo pihtjõe-Soome Meister 2009,klass Raket Junior.

Mark Rõõmussaar-Pori Kevaden cup 2009- võitja.

Martin Rump-Eesti Meister 2008 klassis Raket,Maailma kaarika võitja klassis Rotax Jun 2010.

Remo Rahula- Eesti Meisti võistlusel 2009-2koht,klassis Raket.

Karl Soidla-Eesti Meistri võistlusel 2009 klassis Raket-2 koht.

Martin Täht-Eesti Meistri võistlusel 2009 klassis Rotax Max-3 koht.

Kaur Rõõmussaar-2009 klass Kadet.

Andre Otti-2009 klass Kadet.

Paul August Lääne-2009 klass Mikro.

Siret Räämet-2009 klass Mikro.

Artur Ploom-Eesti Meistri võistlusel 2009-3 koht.Mikro

Cristopher Vaalma-Eesti Meistri võistlusel 2009-2 koht.Mikro

Karl Lõoväli-2009 klass Raket.

Kaspar Kanne-2009 klass Raket.

Andreas Otti-2009 klass Raket.

Tanel Tammeveski-2009 klass Raket.

Mart Soo-2009 klass Raket.

Kristjan Salvet-2009 klass Raket.

Ralf Merilaht-2009 klass Raket.

Frank Merilaht-2009 klass Raket.

Viktor Gorshkov-2009 klass Rotax Junior.

Tõnis Liigmann-2008 Eesti Karika võitja klassis Rotax Max.

Mihail Vovchok-2009 klass Rotax Max,Eesti Meistri võistlusel 2008 klassis raket -3 koht.

Karl Songisepp-2009 klass Rotax Max.

Kenneth Hildebrand-2009 Eesti Meister klassis KZ2,Mailma Meister 2005 klassis Rotax Junior.

Cristen Laos-2009 klass Rotax Max.

Märten Metsaviir-2009 klass Rotax Max.

Geor Vann-2009 klass KZ2.

Karl Robert Valk-2008 klass Raket.

Ron Mamers-2007 klass Raket.

Madis Täht-Eesti Meister 2005 klassis Yamaha.

Kristjan Penjam-2007 klass Rotax Max.

Aleksander Ottokar-2005 klass Rotax Max.

Jegor Ljahh-2006 klass Mikro.

Aleksandr Ljahh-2006 klass Rotax Max.

Andrei Lisitsin-2005 klass Yamaha.

Aleksander Smirnov-2006 klass Rotax Max.

Dennis Karpov-2005 klass Kadet.

Egor Popov-Balti Meister 2004 formel-4.

Anton Pankratov-2004 Formel-4.

Konstantin Gordienko-2005 klass Rotax Max.

Alder Parker-2005 klass Yamaha.

 

 

kodulehed, veebilehed