web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine
OSTUKORV
Teil on 0 tooted ostukorvis
Minu ostukorv


MaksevõimalusedRoli.eeUudisedLiqui-Moly Roli Team 2016 EMV 3 etappil Aravete


Liqui-Moly Roli Team 2016 EMV 3 etappil Aravete

Eric Marcus Jaanimets EMV III etapi võitja klassis Cadet, Artjom Vedennikov kolmas klassis Micro 60, Jan Kalmet kolmas klassis Mini 60!
Sellel nädalavahetusel toimus Aravete kardirajal III Eesti Meistrivõistluste etapp kardispordis. See võistlus toimus väga suures vihmasajus ja külma tuule käes, mis pani proovile paljud sõitjad.

Klassis Cadet sõitis Eric Marcus Jaanimets. Eric Marcus oli kõigist kiirem terve võistlus, ta oli esimene kvalifikatsioonis, eelfinaalis ja võitis finaali. Väga tubli töö Eric Marcus!
Klassis Micro 60 sõitis väga hästi Mark Dubnitski. Peale rasket kvalifikatsiooni saavutas ta väga tubli sõiduga nii eelfinaalis ja jõudis finaalis tublile neljandale kohale. Richard Viigisalu oli kiire kvalifikatsioonis aga võistluste ajal keeruslistes vihmaoludes tegi ta kahjuks pirueti . Eelfinaalis saavutas ta kümnenda koha ja finaalis oma parima koha kaheksanda . Artjom Vedennikov oli eelfinaalis kuues ja finaalis saavutas tubli kolmanda koha. Laura Pomerants oli võistleja omal kohal ja eelfinaalis saavutas ta keeruslistes oludes neljanda koha. Finaalis langes vihmas kaks kohta ja oli finisis kuues. Tubli saavutus nii keerulistes oludes!
Klassis Mini 60 Alexander Vilaev saavutas finaalis hea kolmanda koha, kuid mehaaniku vea pärast eelstardi alas lisati tema lõppajale karistuseks 10 sekundit. Sellega langes ta viiendale kohale. Jan Kalmet tegi tubli ja korraliku sõidu ning saavutas lõpuks kolmanda koha. Sellel raskel ja vihmasel võistlusel tõstis Jan ennast heale kohale tänu paljudele möödasõitudele konkurentidest. Alex Ivanov oli väga tubli kvalifikatsioonis, kuid eelfinaalis ja finaalis jäi temal puudu kogemustest võistlemisel märjal rajal ning sõitis rajalt välja. Dominic Sinkevits oli eelfinaanis üheksateistkümnes ja finaalis kolmeteistkümnes. Jana Erika Ralman oli eelfinaalis viieteistkümnes ja finaalis üheteistkümnes.
Järgmine etapp toimub 09.07 Rapla kardiraja.Kutsume kõike fänne kaasa elama!

Foto: Eesti Kardiliit,Olga Keikova


kodulehed, veebilehed