web design: web design

kodulehe valmistamine

: Kodulehe valmistamine
OSTUKORV
Teil on 0 tooted ostukorvis
Minu ostukorv










Maksevõimalused



Roli.eeKardikool


Roli Kardikool võtab vastu lapsi alates 6-st eluaastast ning täiskasvanuid.
Tunnid toimuvad üks või kaks korda nädalas Triobet Kardikeskuses (Pärnu mnt,558A).
Üks trenn kestab umbes 1 või 2 tundi,sõltub gruppist.
 
Neljakuulise kursuse lõpus saavad õpilased algaja võidusõitja tunnistuse.
 
Soovi korral on võimalik ka õpinguid jätkata. Parimad õpilased esindavad meie võistkonda (Liqui- Moly Roli Team) Eestis ja Rahvusvahelistel kardivõistlustel.
 
Meie tunnid on väga kasulikud Teie lapsele!
 
Arendame lapsel:
 
-Reageerimise kiirust
-Julgust
-Analüüsioskus
-Füüsilist ja psüühilist vastupidavust
-Enesejulgust
-Auto juhtimise oskust
 
Kõik lapsed ei hakka küll tulevikus võidusõitjaks,kuid kõigile on need oskused igapäevases elus edaspidi väga kasuks!
 
Kardikoolis õpetame:
 
• Ohutust ja reegleid
• Kurvide läbimise teooriat
• Möödasõidu taktikat
• Reegleid ja signaallippe
• Korraldame koolisisesed võistlused
 
Gruppid ja hinnad:
 

L-10.15-12.00 (2 tundi nädalas)
P-10.15-12.00 (2 tundi nädalas)
E-15.00 -17.00 (2 tundi nädalas)
K-15.00-17.00 (2 tundi nädalas)
L-10.00-11.00(1 tund nädalas)
P-10.00-11.00(1 tund nädalas)
P-11.00-13.00 (2 tundi nädalas)
L-11.00.-13.00 (2 tundi nädalas)

 
Käib registreerimine täiskasvanute gruppisse,ja türukute gruppisse.
Kuu tasu alates 80 eurost (1 tund nädalas,4 trenni eest).
Kuu tasu 120 euro(2 tundi nädalas,8 trenni eest).
 
 
 
Meie kardikoolis on alustanud oma võidusõiduteekonda paljud Eesti Meistrid ja Maailma Kaarika võitjad:
 
 • Randel Erik Evestus 2016 Talendid rajale võitja

• Mark Dubnitski-2015 Cadet klassi Meister

• Jan Kalmet –Eesti Meister 2015 klassis Micro 60,X30 Soome Meister 2016 klassis KF6 Junior

• Jakob-Matias Oja- Hobikardisarja „talendid Rajale2014” võitja

• Alexander Vilaev-Eesti Meister klassis Mini 60 2014

• Erich Kühn- Eesti Meister klassis Raket 2013

• Alexander Vilaev- Eesti Meister klassis Micro 60 2013

• Ilja Martin Udre- Eesti Meister klassis Raket 2012

• Juri Vips- Eesti Meister klassis Raket 2011,Maailmaa kaarika võitja 2014

klassis Rotax Jun,Winter Cup 2014 võitja klassis Rotax Jun. Tänane edukas Saksamaa Formel 4 sõitja

• Egor Popov- Balti Meister Formula 4

• Kennet Hildebrand- 2005 aasta Maailma Karika võitja klassis Rotax Max

Junior

• Martin Rump- Eesti Meister klassis Micro, Raket 2010 aasta Maailma

Karika võitja Rotax Max Junior klassis,tänane edukas Audi LMS saarja sõitja

• Jan Adrian Jõeorg- Eesti Meister 2009 aasta klassis "Mikro"

• Ermo Pihtjõe- 2009 aasta Soome Meister klassis "Raket Junior"

Ja paljud,paljud teised.

Alusta sinagi oma võiduteed koos meiega!

Registreerimiseks ja koolituse aja kokkuleppimiseks helista +372 56 68 29 33 või kirjuta info@roli.ee
  
 
Alusta sinagi oma võiduteed koos meiega!
 
Registreerimiseks ja koolituse aja kokkuleppimiseks helista +372 56 68 29 33 või kirjuta info@roli.ee

Alusta sinagi oma võiduteed koos meiega !

 

 

Võidusõitjad kes algasid oma karjääri meie kardikoolis:

 

Jan Kalmet-Eesti Meister klassis Micro 2015

Alexander Vilaev-Eesti Meister klassis Micro 2013,Mini 2014

Erich Kühn-Eesti Meister klassis Raket 2013

Juri Vips-Eesti Meister 2011,klass Raket,Eesti Meister klassis Rotax Jun 2013,Maailma kaarika võitja 2013,tänane Vormel 4 piloot

Jan Adrian Jõeorg-Eesti Meister 2009,klassis Mikro

Karl-Kenneth Newhaus-klass Kadet

Cristofet Reitam-klass Kadet

Martin Seppam-Eesti Meister 2008,2009 Noorte Ringrada.

Ermo pihtjõe-Soome Meister 2009,klass Raket Junior.

Mark Rõõmussaar-Pori Kevaden cup 2009- võitja.

Martin Rump-Eesti Meister 2008 klassis Raket,Maailma kaarika võitja klassis Rotax Jun 2010.

Remo Rahula- Eesti Meisti võistlusel 2009-2koht,klassis Raket.

Karl Soidla-Eesti Meistri võistlusel 2009 klassis Raket-2 koht.

Martin Täht-Eesti Meistri võistlusel 2009 klassis Rotax Max-3 koht.

Kaur Rõõmussaar-2009 klass Kadet.

Andre Otti-2009 klass Kadet.

Paul August Lääne-2009 klass Mikro.

Siret Räämet-2009 klass Mikro.

Artur Ploom-Eesti Meistri võistlusel 2009-3 koht.Mikro

Cristopher Vaalma-Eesti Meistri võistlusel 2009-2 koht.Mikro

Karl Lõoväli-2009 klass Raket.

Kaspar Kanne-2009 klass Raket.

Andreas Otti-2009 klass Raket.

Tanel Tammeveski-2009 klass Raket.

Mart Soo-2009 klass Raket.

Kristjan Salvet-2009 klass Raket.

Ralf Merilaht-2009 klass Raket.

Frank Merilaht-2009 klass Raket.

Viktor Gorshkov-2009 klass Rotax Junior.

Tõnis Liigmann-2008 Eesti Karika võitja klassis Rotax Max.

Mihail Vovchok-2009 klass Rotax Max,Eesti Meistri võistlusel 2008 klassis raket -3 koht.

Karl Songisepp-2009 klass Rotax Max.

Kenneth Hildebrand-2009 Eesti Meister klassis KZ2,Mailma Meister 2005 klassis Rotax Junior.

Cristen Laos-2009 klass Rotax Max.

Märten Metsaviir-2009 klass Rotax Max.

Geor Vann-2009 klass KZ2.

Karl Robert Valk-2008 klass Raket.

Ron Mamers-2007 klass Raket.

Madis Täht-Eesti Meister 2005 klassis Yamaha.

Kristjan Penjam-2007 klass Rotax Max.

Aleksander Ottokar-2005 klass Rotax Max.

Jegor Ljahh-2006 klass Mikro.

Aleksandr Ljahh-2006 klass Rotax Max.

Andrei Lisitsin-2005 klass Yamaha.

Aleksander Smirnov-2006 klass Rotax Max.

Dennis Karpov-2005 klass Kadet.

Egor Popov-Balti Meister 2004 formel-4.

Anton Pankratov-2004 Formel-4.

Konstantin Gordienko-2005 klass Rotax Max.

Alder Parker-2005 klass Yamaha.

 

 

kodulehed, veebilehed